2020/2021 ўқув йили учун Гулистон давлат университетида касбий (ижодий) имтиҳон топширувчи таълим йўналишлари бўйича абитуриентларнинг имтиҳон жойи, кунлари ва вақтининг жадвали ва абитуриентлар фамилияси, исми, шарифи, гуруҳ рақами тўғрисида маълумот.
Абитуриентларга эслатма: Имтиҳонга ушбу жадвалда кўрсатилган кунда ва вақтда, белгиланган жойга, карантин қоидаларига риоя қилган ҳолда, абитуриентнинг ДТМ қайдномаси ва паспорт билан етиб келиш талаб этилади.
Касбий (ижодий) имтиҳонлар санаси ва абитуриентларнинг гуруҳлар бўйича тақсимоти жадваллари (PDF форматда кўчириб олиш):

В Гулистанском государственном университете на 2020/2021 учебный год информация о месте, дате и времени проведения экзамена и фамилии, имени, отчества, групповом номере абитуриентов по направлениям профессионального (творческого) образования.
Примечание для абитуриентов: экзамен должен быть проведен в день и время, указанные в настоящей таблице, в указанное место, в соответствии с карантинными правилами, с регистрацией DTM абитуриента и паспортом.
График сдачи профессиональных (творческих) экзаменов и распределения абитуриентов по группам (скачать в формате PDF):