O‘zbekiston Respublikasida 2023/2024 o‘quv yili uchun oliy ta’lim muassasalariga qabul jarayoni boshlanishi munosabati bilan, abituriyentlar va ularning ota-onalariga qulaylik yaratish, ularni qiziqtirgan savollarga javob berish, joriy etilgan yangiliklar mazmun-mohiyatini keng jamoatchilik e’tiboriga etkazib borish maqsadida Guliston davlat universitetida Axborot maslahat markazi “Call center” tashkil etildi.
Fuqarolar 67-225-02-75, 67-225-09-46, 67-225-18-47, 67-225-39-57 telefon raqamlari orqali Axborot maslahat markazi “Call center” bilan bog’lanib, o‘zlarini qiziqtirgan savollariga javob olishlari mumkin.

⚡️ПРИЕМ 2023: Вниманию абитуриентов и их родителей! Информационно-консультационный «Колл-центр» работает
В связи с началом приема в высшие учебные заведения Республики Узбекистан на 2023/2024 учебный год обеспечить удобство абитуриентам и их родителям, ответить на их вопросы, донести суть вводимых новостей до сведения вниманию широкой общественности в Гулистанском государственном университете создан информационно-консультационный центр «Call center».
Граждане могут обратиться в Информационно-консультационный центр «Колл-центр» по телефонам 67-225-02-75, 67-225-09-46, 67-225-18-47, 67-225-39-57 и идентифицировать себя. получить ответы на свои вопросы.