FuSEP Summer Research Program: bakalavr va magistrlar uchun Xitoyda barcha xarajatlari qoplanadigan yozgi dastur!
Bu dasturga fizika, kimyo, moddashunoslik, hayot haqidagi fanlar, tibbiyot, yer va kosmik fanlar, matematika, muhandislik, kompyuter fanlari va texnologiya, ijtimoiy fanlar kabi yo’nalishlarida oʻqiyotgan bakalavriat va magistratura talabalari ariza berishi mumin.
Ishtirokchilar professorlar rahbarligida tegishli loyihalar boʻyicha tadqiqot olib boradi. Dastur mashgʻulotlari 2026-yil 23-iyundan 20-iyulgacha davom etadi (ingliz tilida).

FuSEP Summer Research Program: полностью финансируемая летняя программа в Китае для студентов бакалавриата и магистратуры
На данную программу могут подать заявку студенты бакалавриата и магистратуры, обучающиеся по направлениям: физика, химия, материаловедение, науки о жизни, медицина, науки о Земле и космосе, математика, инженерия, компьютерные науки и технологии, а также социальные науки.
Участники будут проводить исследования по профильным проектам под руководством профессоров. Занятия программы пройдут с 23 июня по 20 июля 2026 года на английском языке.