Malakaviy imtihon o‘tkazish to‘g‘risidagi  Guliston davlat universitetining   2023-yil 6-fevraldagi 16-O sonli buyrug‘iga asosan
10.00.01-“O‘zbek tili”  ixtisosligi  bo‘yicha mutaxassislik fanidan malakviy imtihon.
Imtihon o‘tkazish vaqti va joyi: 2023-yil  11-fevral, soat 10:00 da, “O‘zbek tilshunosligi ” kafedrasi 415-xonada bo‘lib o‘tadi.
10.00.02-“O‘zbek adabiyoti”  ixtisosligi  bo‘yicha mutaxassislik fanidan malakviy imtihon.
Imtihon o‘tkazish vaqti va joyi: 2023-yil  11-fevral, soat 10:00 da, “O‘zbek adabiyotshunosligi” kafedrasi 415-xonada bo‘lib o‘tadi.
02.00.10-“Bioorganik kimyo (biologiya fanlari)” ixtisosligi bo‘yicha mutaxassislik fanidan malakaviy imtihon.
Imtihon o‘tkazish vaqti va joyi: 2023-yil 10-fevral, soat   14:00 da, “Biologiya” kafedrasi 123-xonada bo‘lib o‘tadi.
03.00.05-“Botanika” ixtisosligi bo‘yicha mutaxassislik fanidan malakviy imtihon.
Imtihon o‘tkazish vaqti va joyi: 2023-yil 11-fevral, soat 11:00 da, “Dorivor o‘simliklar va botanika ” kafedrasi 431-xonada bo‘lib o‘tadi.

According to the Order of Gulistan State University on the conduct of the qualification exam No. 16 of February 6, 2023
10.00.01-qualification exam in the specialty” Uzbek language".
Time and place of the exam: February 11, 2023, at 10:00, The Department of “Uzbek linguistics ” will be held in Room 415.
10.00.02-qualification exam in the specialty” Uzbek literature".
Time and place of the exam: February 11, 2023, at 10:00, The Department of “Uzbek literary studies” will be held in Room 415.
02.00.10-qualification exam in the specialty” bioorganic chemistry (biological sciences)".
Time and place of the exam: February 10, 2023, at 14:00, The Department of “biology” will be held in room 123.
03.00.05-qualification exam in the specialty” Botany".
Time and place of the exam: February 11, 2023, at 11:00, The Department of medicinal plants and Botany will be held in room 431.