QABUL 2021: Abiturientlar va ularning ota-onalari diqqatiga! Axborot maslahat “Call center” markazi o‘z faoliyatini boshladi
O’zbekiston Respublikasida 2021/2022 o‘quv yili uchun oliy ta’lim muassasalariga qabul jarayoni boshlanishi munosabati bilan, abituriyentlar va ularning ota-onalariga qulaylik yaratish, ularni qiziqtirgan savollarga javob berish, joriy etilgan yangiliklar mazmun-mohiyatini keng jamoatchilik e’tiboriga etkazib borish maqsadida Guliston davlat universitetida Axborot maslahat markazi “Call center” tashkil etildi.
Fuqarolar 67-225-02-75, 67-225-09-46, 67-225-45-72, 67-225-39-57 telefon raqamlari orqali Axborot maslahat markazi “Call center” bilan bog’lanib, o‘zlarini qiziqtirgan savollariga javob olishlari mumkin.

ПРИЕМ 2021: Вниманию абитуриентов и их родителей! Информационно-консультационный центр «Колл-центр» начал свою работу.
В связи с началом приема в высшие учебные заведения Республики Узбекистан на 2021/2022 учебный год, в целях облегчения абитуриентов и их родителей, ответов на их вопросы, информирования общественности о содержании внедряемых нововведений. Консультационный центр при Гулистанском государственном университете Создан колл-центр.
Граждане могут обратиться в Информационно-консультационный центр «Колл-центр» по телефонам 67-225-02-75, 67-225-09-46, 67-225-45-72, 67-225-39-57 и получить ответы на свои вопросы. возможно.