Achilova Durdona Abduraxim qizining pedagogika fanlari bo‘yicha falsafa doktori (PhD) dissertatsiya ishi himoyasi to‘g‘risida
13.00.02 – ta’lim va tarbiya nazariyasi va metodikasi ixtisosligida “Uzluksiz ta’limdà klàstår hàmkîrlik munîsàbàtlàrini mîdållàshtirish måtîdikàsini tàkîmillàshtirish” mavzusida pedagogika fanlari bo‘yicha falsafa doktori (PhD) ilmiy darajasini olish uchun yozilgan dissertatsiya ishi himoyasi Guliston davlat universiteti huzuridagi ilmiy darajalar beruvchi PhD.03/27.02.2020.Fil.91.02 raqamli Ilmiy kengash asosidagi bir martalik kengashning 2025-yil 26-mart kuni soat 1400 dagi majlisida bo‘lib o‘tadi.

О защите диссертации на соискание степени доктора философии (PhD) по педагогическим наукам Ачиловой Дурдоны Абдурахим кизи
Защита диссертации на соискание ученой степени доктора философии (PhD) по педагогическим наукам по специальности 13.00.02 – теория и методика обучения и воспитания на тему «Совершенствование методики моделирования кластерных партнерских отношений в непрерывном образовании» состоится 26 марта 2025 года в 14:00 на заседании одноразового совета при Научном совете PhD.03/27.02.2020.Fil.91.02, действующем при Гулистанском государственном университете.
Научный руководитель – доктор педагогических наук, профессор Батирова Шахло Исамиддиновна.
Официальные оппоненты: доктор педагогических наук, профессор Ярматов Рахим Бахромович; доктор философии (PhD) по педагогическим наукам Кошанова Нилуфар Махсудовна.