Achilova Durdona Abduraxim qizining pedagogika fanlari bo‘yicha falsafa doktori (PhD) dissertatsiya ishi himoyasi to‘g‘risida
13.00.02 – ta’lim va tarbiya nazariyasi va metodikasi ixtisosligida “Uzluksiz ta’limdà klàstår hàmkîrlik munîsàbàtlàrini mîdållàshtirish måtîdikàsini tàkîmillàshtirish” mavzusida pedagogika fanlari bo‘yicha falsafa doktori (PhD) ilmiy darajasini olish uchun yozilgan dissertatsiya ishi himoyasi Guliston davlat universiteti huzuridagi ilmiy darajalar beruvchi PhD.03/27.02.2020.Fil.91.02 raqamli Ilmiy kengash asosidagi bir martalik kengashning 2025-yil 26-mart kuni soat 1400 dagi majlisida bo‘lib o‘tadi.

Regarding the Defense of the PhD Dissertation in Pedagogical Sciences by Achilova Durdona Abdurakhim qizi
The defense of the PhD dissertation in pedagogical sciences, specializing in 13.00.02 – Theory and Methodology of Education and Upbringing, on the topic "Improving the Methodology for Modeling Cluster Partnership Relations in Continuous Education", will take place on March 26, 2025, at 14:00 at a one-time council meeting under the Scientific Council PhD.03/27.02.2020.Fil.91.02 at Gulistan State University.