Tashrif doirasida "TANG Uzbekistan" tomonidan quyidagi vakillar ishtirok etdi:
Ma’lum qilinishicha, TANG xalqaro kasbiy ta’lim xizmatlarini ko‘rsatuvchi tashkilot bo‘lib, Ningxia Vocational and Technical College bilan hamkorlikda faoliyat yuritadi.
Uchrashuv davomida tomonlar o‘zaro hamkorlikni rivojlantirishning ustuvor yo‘nalishlarini muhokama qildilar
Jumladan: universitet va TANG o‘rtasida barqaror hamkorlik aloqalarini yo‘lga qo‘yish, ta’lim sohasiga investitsiyalarni jalb etish, xitoy tili mutaxassislarini tayyorlash bo‘yicha qo‘shma dasturlarni tashkil etish, xitoy tilini o‘qitish bo‘yicha zamonaviy onlayn kurslarni yo‘lga qo‘yish,
professor-o‘qituvchilarni Xitoyning nufuzli oliy ta’lim muassasalarida qisqa va uzoq muddatli stajirovkalarga yuborish, Xitoy universitetlari bilan talabalar almashinuv dasturlarini tashkil etish.
Uchrashuv yakunida TANG International Education Group yuqoridagi yo‘nalishlar bo‘yicha Guliston davlat universitetiga amaliy ko‘mak berishga tayyor ekanligini bildirdi.

During the meeting, the Rector of the University, M. Khodjiev, received the delegation of “TANG Uzbekistan”.
As part of the visit, the following representatives from “TANG Uzbekistan” participated:
Ms. Lin Qian — President of TANG Uzbekistan,
Ms. Wang Mingyan — Business Development Director,
Yakubov Nozim — Consultant.
It was noted that TANG is an organization providing international vocational education services and operates in cooperation with Ningxia Vocational and Technical College.
During the meeting, the parties discussed priority areas for the development of mutual cooperation.
In particular: establishing sustainable partnership relations between the University and TANG, attracting investments in the field of education, organizing joint programs for training Chinese language specialists, launching modern online Chinese language courses,
sending faculty members to leading higher education institutions in China for short-term and long-term internships, as well as organizing student exchange programs with Chinese universities.
At the end of the meeting, TANG International Education Group expressed its readiness to provide practical support to Gulistan State University in the above-mentioned areas.