Tashrif doirasida "TANG Uzbekistan" tomonidan quyidagi vakillar ishtirok etdi:
Ma’lum qilinishicha, TANG xalqaro kasbiy ta’lim xizmatlarini ko‘rsatuvchi tashkilot bo‘lib, Ningxia Vocational and Technical College bilan hamkorlikda faoliyat yuritadi.
Uchrashuv davomida tomonlar o‘zaro hamkorlikni rivojlantirishning ustuvor yo‘nalishlarini muhokama qildilar
Jumladan: universitet va TANG o‘rtasida barqaror hamkorlik aloqalarini yo‘lga qo‘yish, ta’lim sohasiga investitsiyalarni jalb etish, xitoy tili mutaxassislarini tayyorlash bo‘yicha qo‘shma dasturlarni tashkil etish, xitoy tilini o‘qitish bo‘yicha zamonaviy onlayn kurslarni yo‘lga qo‘yish,
professor-o‘qituvchilarni Xitoyning nufuzli oliy ta’lim muassasalarida qisqa va uzoq muddatli stajirovkalarga yuborish, Xitoy universitetlari bilan talabalar almashinuv dasturlarini tashkil etish.
Uchrashuv yakunida TANG International Education Group yuqoridagi yo‘nalishlar bo‘yicha Guliston davlat universitetiga amaliy ko‘mak berishga tayyor ekanligini bildirdi.

В рамках визита со стороны «TANG Uzbekistan» приняли участие следующие представители:
Сообщается, что TANG является организацией, предоставляющей услуги международного профессионального образования, и осуществляет деятельность в сотрудничестве с Ningxia Vocational and Technical College.
В ходе встречи стороны обсудили приоритетные направления развития взаимного сотрудничества.
В частности: установление устойчивых партнерских связей между университетом и TANG, привлечение инвестиций в сферу образования, организация совместных программ по подготовке специалистов по китайскому языку, запуск современных онлайн-курсов по изучению китайского языка,
направление профессорско-преподавательского состава на краткосрочные и долгосрочные стажировки в ведущие высшие учебные заведения Китая, а также организация программ академического обмена студентами с китайскими университетами.
По итогам встречи TANG International Education Group выразила готовность оказать практическую поддержку Гулистанскому государственному университету по вышеуказанным направлениям.