Qabul 2024: Iqtisodiyot tarmoqlarida kamida besh yil ish stajiga va tavsiyanoma ega bo‘lgan abituriyentlar bilan 2024-yil 30-avgust kuni o'rkazilgan suhbat natijalari
30.08.2024
Qabul 2024: 5 yil ish stajiga va tavsiyanomaga ega bo'lgan abituriyentlar diqqatiga!
29.08.2024
Qabul 2024: Texnikum bitiruvchilarini Guliston davlat universitetining bakalavariat ta’lim yo‘nalishlarining 2-bosqichiga qabul qilish bo‘yicha 21-avgust kuni bo‘lib o‘tgan yakka tartibdagi suhbat natijasi
22.08.2024
Qabul 2024: Texnikum bitiruvchilarini Guliston davlat universitetining bakalavariat ta’lim yo‘nalishlarining 2-bosqichiga qabul qilish bo‘yicha 20-avgust kuni bo‘lib o‘tgan yakka tartibdagi suhbat natijasi
21.08.2024
Diqqat e'lon!
13.08.2024
Qabul 2024: Texnikum bitiruvchilarini Guliston davlat universitetining quyidagi bakalavariat ta’lim yo‘nalishlariga yakka tartibdagi suhbat orqali qabul qilish uchun kirish suhbati savollari va bahlash mezonlari
10.08.2024
Qabul 2024: Texnikum bitiruvchilarini Guliston davlat universitetining bakalavriat ta’lim yo‘nalishlari 2-bosqichiga qabul qilish bo‘yicha yakka tartibdagi suhbat sanasi jadvali

Admission 2024: Results of the interview on August 30, 2024 with applicants who have at least five years of work experience in economic sectors and a letter of recommendation
30.08.2024
Admission 2024: Attention applicants with 5 years of work experience and a letter of recommendation!
29.08.2024
Admission 2024: The result of the individual interview held on August 21 for the admission of technical school graduates to the 2nd stage of undergraduate education at Gulistan State University
22.08.2024
Admission 2024: the result of an individual interview held on August 20 on the admission of technical graduates to the 2nd stage of bakalavariat Educational Directions of Gulistan State University
21.08.2024
13.08.2024
Admission 2024: Entrance interview questions and selection criteria for the admission of technical school graduates to the following undergraduate courses of Gulistan State University through individual interviews
10.08.2024
Admission 2024: Individual interview date schedule for admission of technical school graduates to the 2nd stage of undergraduate education at Gulistan State University