Qabul 2024: Iqtisodiyot tarmoqlarida kamida besh yil ish stajiga va tavsiyanoma ega bo‘lgan abituriyentlar bilan 2024-yil 30-avgust kuni o'rkazilgan suhbat natijalari
30.08.2024
Qabul 2024: 5 yil ish stajiga va tavsiyanomaga ega bo'lgan abituriyentlar diqqatiga!
29.08.2024
Qabul 2024: Texnikum bitiruvchilarini Guliston davlat universitetining bakalavariat ta’lim yo‘nalishlarining 2-bosqichiga qabul qilish bo‘yicha 21-avgust kuni bo‘lib o‘tgan yakka tartibdagi suhbat natijasi
22.08.2024
Qabul 2024: Texnikum bitiruvchilarini Guliston davlat universitetining bakalavariat ta’lim yo‘nalishlarining 2-bosqichiga qabul qilish bo‘yicha 20-avgust kuni bo‘lib o‘tgan yakka tartibdagi suhbat natijasi
21.08.2024
Diqqat e'lon!
13.08.2024
Qabul 2024: Texnikum bitiruvchilarini Guliston davlat universitetining quyidagi bakalavariat ta’lim yo‘nalishlariga yakka tartibdagi suhbat orqali qabul qilish uchun kirish suhbati savollari va bahlash mezonlari
10.08.2024
Qabul 2024: Texnikum bitiruvchilarini Guliston davlat universitetining bakalavriat ta’lim yo‘nalishlari 2-bosqichiga qabul qilish bo‘yicha yakka tartibdagi suhbat sanasi jadvali

Прием 2024: Результаты собеседования 30 августа 2024 года с абитуриентами, имеющими не менее пяти лет опыта работы в отраслях экономики и рекомендательное письмо.
30.08.2024
Приём 2024: Внимание абитуриентам с опытом работы от 5 лет и рекомендательным письмом!
29.08.2024
Прием 2024: Итоги индивидуального собеседования, проведенного 21 августа по приему выпускников техникума на 2 ступень бакалавриата Гулистанского государственного университета
22.08.2024
Прием 2024: результат индивидуального собеседования 20 августа по приему выпускников техникума на 2-й этап бакалавриата Гулистанского государственного университета
21.08.2024
13.08.2024
Прием 2024: Вопросы вступительного собеседования и критерии отбора для поступления выпускников техникума на следующие курсы бакалавриата Гулистанского государственного университета посредством индивидуального собеседования
10.08.2024
Прием 2024: График проведения индивидуального собеседования для поступления выпускников техникума на 2-курса бакалавриата Гулистанского государственного университета