Guliston davlat universiteti bitiruvchilari diqqatiga!
2020/2021 o‘quv yilida universitetning bakalavriatura va magistratura mutaxassisliklari bo‘yicha o‘qishni tamomlagan bitiruvchilar bakalavr va magistrlik diplom va ilovalarini elektron shaklda http://student.guldu.uz masofaviy ta’lim platformasining talaba shaxsiy kabinetidan yuklab olishlari mumkin. Elektron shakldagi diplom QR kod bilan himoyalangan bo‘lib, mazkur diplom va ilova bilan ishga joylashish va magistraturaga (bakalarvlar uchun) hujjat taqdim etishda hech qanday cheklov yo'q.
Guliston davlat universiteti kadrlar bo‘limi tomonidan birituvchilardan qo‘shimcha hech qanday ma’lumotnomalar, ishga joylashganlik haqida tasdiqnomalar talab qilinmayotganligini eslatib o‘tamiz.

To the attention of the graduates of Gulistan state university!
Graduates in the 2020/2021 academic year in the specialties of bachelor's and master's degrees can download bachelor's and master's degrees and applications in electronic form from the student's personal account of the distance learning platform http://student.guldu.uz The electronic diploma is protected by a QR code, and with this diploma and application, there are no restrictions on employment and submission of documents to the master's program (for bachelors).
We remind you that the personnel department of Gulistan State University does not require additional certificates and confirmation of employment from graduates.