Guliston davlat universitetiga tayanch doktorantura (PhD), stajyor tadqiqotchilik va doktorantura (DsC)ga talabgorlar uchun kirish imtihoni savolnomasi.
02.00.03 Savolnoma 03.00.13 Savolnoma 06.01.02 Savolnoma 06.01.06 Savolnoma 06.01.07 Savolnoma
2126 | 2021-11-06 14:20 | Batafsil
Tayanch doktorantura (PhD), doktorantura (DSc) va stajyor-tadqiqotchilikka hujjat topshirganlar diqqatiga!
Guliston davlat universiteti tayanch doktorantura (PhD), doktorantura (DSc) va stajyor-tadqiqotchilik institutiga imtihonlar va suhbat kunlari jadvalda belgilangan kunlarda boʻlib oʻtadi.Jadvalda koʻrsatilgan vaqtda kech qolmasdan universitetda hozir bo'lishingiz soʻraladi. Imtihon shaffofligini ta'minlash maqsadida kuzatuvchilar uchun ZOOM havolasi ilova qilingan. JADVALNI YUKLAB OLSIH
2138 | 2021-11-05 14:57 | Batafsil
03.00.10 Savolnoma 11.00.01 Savolnoma 11.00.02 Savolnoma 11.00.05 Savolnoma 13.00.01 Savolnoma 13.00.02 Savolnoma 13.00.08 Savolnoma 19.00.01 Savolnoma 19.00.05 Savolnoma
2089 | 2021-11-03 09:22 | Batafsil
Guliston davlat universitetiga tayanch doktorantura (PhD), stajyor tadqiqotchilik va doktorantura (DsC)ga talabgorlar uchun kirish imtohonlari va suhbatlar sanasi hamda kirish imtihoni savolnomasi.

Entrance examination questionnaire for applicants to Gulistan State University with a base doctorate (PhD), intern research and doctorate (DSC).
02.00.03 Savolnoma 03.00.13 Savolnoma 06.01.02 Savolnoma 06.01.06 Savolnoma 06.01.07 Savolnoma
2120 | 2021-11-06 14:20 | Batafsil
To the attention of applicants for basic doctoral (PhD), doctoral (DSc) and internship research!
Examinations and interviews at Gulistan State University's Basic Doctorate (PhD), Doctoral (DSc) and Internship Research Institute are held on scheduled dates.You will be asked to be at the university no later than the time specified in the schedule.A ZOOM link has been added for observers to ensure exam transparency. Download schedule
2134 | 2021-11-05 14:57 | Batafsil