Adilova Charos Alim qizining pedagogika fanlari bo‘yicha falsafa doktori (PhD) dissertatsiya ishi himoyasi to‘g‘risida
Guliston davlat universiteti huzuridagi ilmiy darajalar beruvchi PhD.03/27.02.2020.Fil.91.02 raqamli Ilmiy kengash asosidagi bir martalik kengashning 2026-yil 15-yanvar kuni soat 10:00 da bo‘lib o‘tadigan majlisida Guliston davlat universiteti tadqiqotchisi Adilova Charos Alim qizi 13.00.02 Ta’lim va tarbiya nazariyasi va mеtodikasi (Ingliz tili) ixtisosligidaEdutainment texnologiyasi vositasida talabalarning kasbiy kompetentligini takomillashtirish metodikasi mavzusida pedagogika fanlari bo‘yicha falsafa doktori (PhD) ilmiy darajasini olish uchun yozilgan dissertatsiyasi himoyasi bo‘lib o‘tadi.

На заседании разового диссертационного совета, созданного на основании Научного совета по присуждению ученых степеней PhD.03/27.02.2020.Fil.91.02 при Гулистанском государственном университете, которое состоится 15 января 2026 года в 10:00, пройдет защита диссертационной работы соискателя Гулистанского государственного университета Адиловой Чарос Алим кизы по специальности 13.00.02 – Теория и методика обучения и воспитания (английский язык) на тему:
«Методика совершенствования профессиональной компетентности студентов посредством технологии edutainment», представленной на соискание ученой степени доктора философии (PhD) по педагогическим наукам.
доктор педагогических наук (DSc), профессор Мамараджабов Мирсалим Элмирзаевич
Жуманазаров Умид Умурзакович — доктор педагогических наук (DSc), профессор
Ахмедова Лайло Толибжановна — доктор педагогических наук (DSc), профессор
120100, Сырдарьинская область, г. Гулистан, 4-й массив, здание Центра духовности и просвещения Гулистанского государственного университета, аудитория 105